LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Labdarúgás
2015-06-01 10:55

Napsütéses időben kezdődött a találkozó a Sport utcában. A vendégek szerezték meg a vezetést a 7. percben, amikor Szabó Péter a félpályától megindulva végigkígyózott a hazai középpályásokon és a miklósi védők között, betört a tizenhatoson belülre, majd okosan Sánta mellett a hálóba gurított. (0-1) A folytatásban Sós szögletei után próbálkozott az SzTK azonnal egalizálni, de először Fekete fejesét, majd Szepessy bombáját hárította Belecan. A 28. percben ismét nyomás alá került a vendégek kapuja, Bonifert éles szögből leadott lövését azonban szintén védeni tudta a szegedi hálóőr. A trükkös szögletet követően Sós is próbálkozott, de ezúttal egy védő tudott blokkolni. A 33. minutumban a pár perce beállt Polareczki kapott kiváló indítást Hegedűstől, betört a büntetőterületen belülre, majd tüzelt, Sánta azonban hatalmas bravúrral belekapott a labdába. A hajrában még egy helyzetet dolgoztak ki a szentmiklósiak, de Bonifert középre fejelt labdáját Feketét megelőzve Belecan szerezte meg.

A fordulást követően hamar sikerült egyenlíteni, egy kezezés miatt megítélt büntetőt értékesített magabiztosan Szepessy Róbert. (1-1) Azonban nem sokáig örülhettek a hazai drukkerek, mert az 57. percben már ismét a Szeged vezetett, Hegedűs Martin vette be Sánta András kapuját. (1-2) Nem kellett volna sokat várni az újabb egyenlítésre, a 64. minutumban Hevesi-Tóth középre fejelt labdáját Sipos bólintotta teljesen üresen a kapu fölé. Ezt követően egyre nagyobb fölényben futballoztak a hazaiak, de nagyon szervezetten játszottak a szegediek. A 82. percben nagyon veszélyes kontrát is vezettek a vendégek, de Hevesi-Tóth utolsó emberként menteni tudott Oláh elől. Három minutummal a vége előtt Mészáros ígéretes beadása után Hevesi-Tóth elől is veszélyeztetett, de bólintása elkerülte a kaput. A ráadásban is mentek előre a hazaiak az egyenlítésért, de nem tudták feltörni a szegedi védelmet, így vereséggel búcsúzott az SzTK-Erima a 2014-15-ös szezontól.

SzTK-Erima-Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-2 (0-1) Szigetszentmiklós, 400 néző. Vezette: Solymosi Péter SzTK-Erima: Sánta – Puskás, Hevesi-Tóth, Kornis, Benkő-Bíró – Mészáros, Sós – Bonifert (Jasarevic 67.), Szepessy (Sipos 58.), Benkő (Domokos 62.) – Fekete Szeged: Belecan – Szabó P., Markovic, Berde, Farkas (Polareczki 27.) – Fitos, Máté P., Oláh G., Zelenyánszki – Oláh L. (Manga 80.), Hegedűs M. (Hegedűs E. 68.) Gólszerző: Szepessy a 49. percben büntetőből, illetve Szabó P. a 7., valamint Hegedűs az 56. percben

Forrás: sztkfutball.hu

(BT)

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Professzionális fogászati ellátás már 25 éve!

Implantátum, fogpótlás, esztétikai fogászati ellátások, fogszabályozás.

Megtalál minket Szigethalmon, a Mű út és a Homok utca sarkán, a Sarokvilla épületében.

Márkafüggetlen szakszerviz, Gyári és utángyártott alkatrész, Karosszéria - Fényezés, Vizsgáztatás, Biztosítási ügyintézés.

A társaság elődje 2006-ban hat SEAT márkakereskedő, valamint Volkswagen, $koda és SEAT márkaszerviz összefogásával alapult.
A cég az autókereskedelem kiszámíthatatlansága miatt a szerviztevékenységet kívánta fejleszteni. Márkaszervizként immáron magánszemélyeken túl a flottakezelők igényeinek kiszolgálására is képes volt hangsúlyt fektetni.

Napjainkban ez az összefogás egy olyan társasággá fejlődött, amely az ágazaton belül megkerülhetetlenül, átlagon felüli lehetőségeket teremtett a versenyképesség biztosításával a kereskedelem és szolgáltatás területén egyaránt.

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179