Sportsziget

Labdarúgás

Nagy skalp

Nagy skalp

Legyőzte az első osztályú Veszprém gárdáját felkészülési mérkőzésen a Szigetszentmiklós-ARTIFEX futsal csapata.

Erősítések

Erősítések

Több érkezője is van a Szigetszentmiklós-ARTIFEX futsal csapatának.

Kézilabda

Megkezdték

Megkezdték

Elkezdte a felkészülést Szigetszentmiklós női kézilabdacsapata a 2017-18-as szezonra.

Megvan a sorsolás

Megszületett a férfi kézilabda NB1 B Nyugat csoportjának sorsolása az őszi idényre.

Egyéni sportok

Lázasan is dobogó

Betegen is harmadik tudott lenni a szombati darts steel bajnokság salgótarjáni fordulójában Székely "Penge" Pál.

Penge nyerni megy

Szombaton és vasárnap is magyar országos darts-versenyen vesz részt Salgótarjánban Székely "Penge" Pál.

Iskolai Sport

A Megye harmadik legjobb csapata a BKG DSE!

Törökbálinton rendezték a Pest Megyei bajnokság döntőjét. A keddi négyes döntőben a harmadik helyet szerezte meg a Batthyány Kázmér Gimnázium csapata a BKG DSE.

Gimnazisták sikere a Diákolimpián!

Sikeresen szerepelt a múlt heti selejtező tornát a Batthyány Kázmér kosárlabdacsapata. A siker azt jelenti, hogy kedden a fiatalok Törökbálinton játszanak a megyei döntőben.

Szabadidősport

Hozták magukat

Jó eredményeket értek el hazai pályán a Szigetszentmiklósi Vízisport Egylet versenyzői.

Balaton kipipálva

A Szigetszentmiklósi Futóklub versenyzői is részt vettek a kilencedik NN Ultrabalaton elnevezésű versenyen.

Egyéb

Elhunyt Mike László

Munkahelyi balesetben életét vesztette a BKG-DSE kosárlabdázója, Mike László.

Simán továbbmentek

A visszavágót is magabiztosan nyerve, kettős győzelemmel jutott tovább a BKG-DSE női kosárcsapata a Baja ellen az Nb1 B Középházi rájátszásában.