Újabb vereség
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-03-22 14:50

Pedig nem úgy indult a mérkőzés, hogy nagyarányú vereség lesz a vége. A szigetszentmiklósi csapaté volt az első komolyabb helyzet, Kollega kísérletezett 25 méterről, Halasi azonban magabiztosan védett. Szűk negyedóra telt el a meccsből, amikor a hazaiak először tesztelték komolyabban Horváth Lászlót. Holdampf kapott a tizenhatoson belül balról egy labdát, amit éles szögből tíz méterről a jobb alsó felé bombázott, a vendég kapus azonban kiütötte a játékszert. A 27. percben viszont már a miklósi hálóőr sem tudott segíteni, a hazaiak elsőszámú gólfelelőse, Eszlátyi végezhetett el büntetőt és nem hibázott. (1-0) A 37. minutumban tovább súlyosbodott a miklósiak helyzete, ugyanis a gólhátrány mellett emberhátrányba is kerültek Vágó Levente kiállítása után. A szünetben cserélt is az SzTK, Benkő Krisztián helyére Benkő-Bíró Norbert érkezett. Tíz perc sem telt el a második játékrészből és tovább nőtt a hazaiak előnye, Szabó László találatát végül Domokos Bálint öngóljának könyvelték el a játékvezetők. (2-0) A góloknak itt még nem volt vége, a 66. minutumban érkezett a harmadik soproni gól, Zamostny Balázs köszönt be a kapuba.(3-0) A mérkőzés végeredménye a 90. percben alakult ki, Erdélyi László volt eredményes a rendes játékidő utolsó percében. (4-0) Az SzTK vereségével megszakadt hat mérkőzésen át tartó bajnoki veretlenségi sorozata és visszacsúszott a tabella 9. helyére.

Soproni VSE-SzTK-Erima 4-0 (1-0) Sopron, 400 néző. Vezette: Kovács Gergely Soproni VSE: Halasi – Fazakas, Sifter, Bobál, Füredi – Kapacina (Erdélyi 66.), Eszlátyi, Holdampf (Pados 73.), Pintér (Szabó L. 35.) – Horváth, Zamostny SzTK-Erima: Horváth – Puskás (Sipos 63.), Tóth, Kornis, Pollák – Vágó, Hevesi-Tóth, Domokos – Benkő (Benkő-Bíró 46.), Szabó, Kollega Gólszerző: Eszlátyi büntetőből a 27. percben, Domokos öngól az 54. percben, Zamostny a 66. percben és Erdélyi a 90. percben Kiállítva: Vágó Levente a 39. percben

„A hétközi pofon méretesebb volt, mint gondoltuk, érezhető volt még ezen a mérkőzésen is a hatása. Szárnyaszegett, sebzett csapat benyomását keltettük a mai napon. Innen szép a visszaút, jövő héten mindent megteszünk a javítás érdekében.” – fogalmazott a találkozó lefújását követően Várhidi Péter.

Forrás: sztkfutball.hu

A Witzing Tüzépker fantasztikus árakkal vár!

Nagy tavaszi térkővásár egész márciusban a Witzing Tüzépkerben!

Ismerős márkák, varázslatos kínálat, mesebeli árak: Kedvező árú térkövek már 3490.-Ft -tól!

Viastein, Leier, Semmelrock, Beton+, SW, Molnárbeton és Barabás téglakő márkákból válogathatsz, most hihetetlen árakon!

Megtalálsz minket Dunaharasztin, Dabason, Érden, Budapesten, Gyálon és Adonyban!