Rimaszombaton hangoltak a Sziget SC birkózói a közelgő országos szabadfogású birkózóbajnokságra.

Dátum: 2017, május 15 - 15:00

Saját korcsoportja fölött eggyel lett országos bajnok tőrben Bagdány Albert.

Dátum: 2017, április 25 - 15:10

Nem jutott be a magyar páros-darts válogatott keretébe Székely "Penge" Pál a hétvégi válogató-versenyen.

Dátum: 2017, április 18 - 14:25

Legyőzte a térségi Laszák Zoltánt, és ezzel visszavette ősszel elvesztett K1-es profi világbajnoki övét a francia Karim Ghajji.

Dátum: 2017, április 16 - 12:35

Péntek este lép ringbe profi K1-es címének megvédéséért Laszák Zoltán, a Szigetszentmiklós-Tököl SE kick-bokszosa.

Dátum: 2017, április 13 - 14:50

Patyi Máté és Zsivnovszky Gergő is kvalifikálta magát az u14-es birkózó Európa-bajnokságra a hétvégi válogató versenyen.

Dátum: 2017, április 11 - 15:20

Nem jutott a legjobb 16 közé Marton Dóra a lengyelországi kadet vívó Európa-bajnokságon.

Dátum: 2017, április 5 - 13:55

Kiütötte ellenfelét a hétvégi, franciaországi profi küzdősportgálán a Szigetszentmiklós-Tököl SE versenyzője, Elszaszer Dávid.

Dátum: 2017, március 15 - 11:35

Ismét országos bajnoki fordulót nyert Szigetszentmiklós és az ország legjobb darts játékosa, Székely "Penge" Pál.

Dátum: 2017, március 13 - 11:45

Ezüstérmes lett a felnőtt magyar kötöttfogású birkózó bajnokságon Kottes Pál, a Sziget SC sportolója.

Dátum: 2017, március 7 - 14:05

Marton Dóra, a Szigetszentmiklósi Diák Vívóegylet kardozója kilencedik helyet szerezett a lengyelországi kadet Európa-bajnokságon.

Dátum: 2017, március 1 - 14:00

Nagyszerűen szerepeltek a Szigetszentmiklós-Tököl SE kick-bokszosai a hétvégi, szlovák nemzetközi versenyen.

Dátum: 2017, február 28 - 15:40

Bronzérmet szerzett Nagy Mihály a bulgáriai Várnában egy nemzetközi u23-as versenyen.

Dátum: 2017, február 27 - 13:50

Intésekkel szenvedett vereséget Kottes Pál a magyar országos kötöttfogású birkózóbajnokság 71 kg-os döntőjében.

Dátum: 2017, február 21 - 15:25

Feljebb léphet egy átszervezésnek köszönhetően az NB1-be a Sziget SC birkózócsapata.

Dátum: 2017, február 15 - 14:45