MOST ADÁSBAN: Süss fel nap best of! Lakihegy Rádió
Sikeres kosaras hétvége
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Egyéb
2015-01-13 18:45

A hétvégi hazai bajnokikat a hölgyek kezdték, az ellenfél a Győriek második számú csapata volt az NB1/B-és bajnokság 12. fordulójában. A lányokat fűtötte a visszavágás a novemberi meglepetés szerű hat pontos vereség után, amit a Győriek vendégeként szenvedtek el. Az első félidő végéig most is izgalmas volt az állás, ekkor a Miklósi csapat még csak négy ponttal vezetett. A második játékrészben viszont gyorsan eldöntötték a lányok a két pont sorsát, főleg a sérülésből éppen erre a találkozóra visszatérő Tarnai Zsuzsa volt elemében a megszerzett 9 pontjával és 7 lepattanóval. A „Batyis” hölgyek szigorúan a pontszámok alapján a másodosztályú bajnokság harmadik helyét foglalják el, és a következő ellenfél az eddig győzelem nélkül álló Tata lesz január végén. Az urak a MAFC BME felett arattak viszonylag sima, kilenc pontos győzelmet, és ezzel a győzelemmel a hölgyekhez hasonlóan a harmadik helyen vannak 17 megszerzett ponttal az NBII-es bajnokság középső/A  csoportjában. A következő mérkőzést szintén hazai környezetben vívja a Miklósi csapat, az ellenfél a Budafok/B lesz csütörtökön 20 órai kezdettel, a Városi Sportcsarnokban. Eredmények: Női felnőtt, NBI/B BKG DSE – CMB CARGO UNI Győr II. 52-34 (11-10, 14-11, 15-5, 12-8) Férfi felnőtt, NBII BKG DSE – MAFC BME 79-70 (17-8, 22-27, 25-17, 15-18)

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.

borbelypeterne64@freemail.hu

Várjuk szeretettel!

A Csepel-sziget élményszigete, a termálvíz és a Kevei Gyógyvíz egész éves ölelésében:

Aqua Land Ráckeve - Élmény minden cseppjében!

Gyógyászat

Wellness

Szaunakultúra

Strand

Szállás

Az Aqua Land komplexuma, közel 5 hektáros területen, kültéren és beltéren egyaránt biztosítja a termálvíz és a gyógyvíz adta gyógyító és termális élményeket, Vendégei számára.

Egyes részlegeink állandó, más részlegeink időszakos üzemeltetésével biztosítjuk az évszaknak megfelelő komplex, gyógyító-, és wellness élményeket. Az utó-, és előszezonban fedett részeink üzemelnek - Fedett Fürdő, Vitál Központ, Masszázsvilág, III. számú kültéri gyógyvizes medence, I-es kültéri termálvizes élménymedence (péntek és szombat esténként vízi mozival)  - , főszezonban kiegészül a szabadtéri stranddal és a kapcsolódó egységekkel. Szálláshelyeink - Thermal Camping és Faházas Villapark - egész éves nyitva tartással és fürdőnk szolgáltatásaival várják a hozzánk látogatókat.