Rangadó a Sportcsarnokban!
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Egyéb
2014-12-06 22:15

A lányok mérkőzésével kezdődik meg a vasárnapi program. Az NB1 B kilencedik fordulójában a miklósiak ellenfele a Szombathelyi Sportiskola lesz. A vendégek 5-1-es mutatóval a harmadik helyen vannak, míg a miklósiak 4-3-al a negyedik helyet foglalják el, tehát hatalmas mérkőzésre van kilátás. A hölgyeknek szükségük van a győzelemre, hogy a múlt heti Győr II elleni fájó, 55-49-es vereség után visszakapaszkodjanak a dobogóra. Nap zárásaként a férfi felnőtt csapat játszik az NBII nyolcadik fordulójában a Tehetséges Fiatalok II-vel. A férfiaknak is szükségük van a győzelemre a múlt heti, nem várt Öregkaszások elleni 94-78-as kudarc után. A papírforma a Batyisok sikerét sejteti a táblázaton betöltött pozíciók miatt. A Miklósiak az ötödikek 5-2-vel, addig a vendégek 1-6-os mutatóval a bajnokság utolsó 15. helyét foglalják el. Vasárnap 17 órától, tehát aki tud, menjen el szurkolni a Városi Sportcsarnokba a BKG DSE csapatainak. A belépés díjtalan! Vasárnapi kosaras program: Kosárlabda, női felnőtt, NBI/B, nyugati csoport, 9. forduló, 2014. december 7., Vasárnap, 17.00 BKG DSE-SZOESE-Sportiskola Kosaárlabda, férfi felnőtt, NBII, Közép, A csoport, 8. forduló, 2014. december 7., vasárnap, 19.00 BKG DSE-Tehetséges Fiatalok II

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179