Vereség a Szolnoktól is!
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2014-11-08 22:10

A mérkőzés első tíz perce a csapatok ismerkedésével telt el. Komolyabb helyzetre egészen a 10. percig kellett várni, ekkor a vendégek részéről Zsolnai eresztett el egy lövést a tizenhatos vonaláról. A Tizenhatodik percben Pollák sárgult be, miután a Szolnokiak csapatkapitányát, Nagy Istvánt vágta fel. A 20. percben hazai részről Kollega a bal szélről adott be egy labdát, melybe Szabó Bence csak belekapni tudott. A 25. percben Horváth vétett el egy kirúgást, labdájára a vendégek játékosa Zsolnai csapot le, aki a megszerzett labdával kapura tört, majd 10 méterről fölé vágta a játékszert. A 42. percig kellett várni a következő történésre. Ekkor Nagy Istvánt rántotta le együttes erővel Kornis és Pollák, de csak az előbbit jutalmazta sárga lappal Berke Balázs játékvezető. A megítélt szabadrúgáshoz a sértett Nagy István állt oda, aki 20 méterről óriási gólt vágott be a jobb felső sarokba. (0-1) A második félidőre harcosabban jöttek ki a hazai játékosok. a 47. percben Kollega a bal szélről középre lőtt labdáját tisztázták szögletre a Szolnokiak. Az 55. percben Fritz Attila buktatta a tizenhatoson belül az előre húzódó Pollákot, de a bíró sípja néma maradt…A 65. percben Kollega a félpályáról ívelte fel a tizenhatoson belül tartózkodó Szepessyhez a labdát, azonban a frissen beállt támadó nem tudta jól levenni a játékszert. Egy perccel később Barna kereste hosszú labdával Jasarevicet, Pokorni azonban megelőzte a miklósi játékost. A 73. percben Hevesi-Tóth jobb oldalról adta be a labdát, beadását követően óriási tömörülés alakult ki a szolnoki kapu előtt, melynek végén Hevesi-Tóth lőhetett, a próbálkozását ezúttal is a szolnoki kapus hárította. Két perccel később azonban már sikerült Pokornit mattolni. Pollák mintaszerű beadására Hevesi-Tóth érkezett, aki gyönyörűen a kapu jobb felső sarkába bólintott. Éppen oda ahova a Szolnokiak is rúgták a góljukat. (1-1) Az egyenlítés után az SzTK valósággal a kapuja elő szögezte a vendégeket. És amikor már senki nem számolt a Szolnoki góllal, akkor két perccel a vége előtt jött a csattanó. Egy előre vágott labda után indult meg Vári a miklósi kapu felé, a védők is rosszul helyezkedtek, nem is kellett több a vendégjátékosnak, okosan elgurította a labdát Horváth mellett. (1-2) A játékvezető öt perces hosszabbítását is végig támadták a Szigetszentmiklósik, az újbóli egyenlítés ezúttal nem jött össze. Az SzTK-nak ez egymás után a negyedik veresége volt, ezt megelőzően nyolc mérkőzésből álló veretlenségi szériája volt a csapatnak. SzTK-Erima-Szolnoki MÁV-Stadler Rail 1-2 (0-1) Szigetszentmiklós, 400 néző. Vezette: Berke Balázs SzTK-Erima: Horváth – Puskás, Kornis, Tóth F., Pollák – Bonifert (Jasarevic 46.), Barna, Hevesi-Tóth, Kvekveskiri (Szepessy 60.), Kollega (Zsivóczky 68.) – Szabó B. Szolnoki MÁV: Pokorni – Vári, Antal, Mile (Papucsek 40.), Fritz – Nagy I. (B. Tóth 73.), Zvara, Lengyel, Kenderes, Rokszin (Bohner 87.) – Zsolnai Gólszerző: Hevesi-Tóth a 75., illetve Nagy I. a 43. és Vári a 88. percben Nyilatkozatok: „Belehaltam ebbe a mérkőzésbe, az első szó azonban a gratulációé. Tudatos csapattal találkoztunk ma, a labdabirtoklásra épülő játékukra először nem találtuk az ellenszert. Aztán váltottunk 4-3-3-ról 4-2-3-1-re és így már jobban nézett ki a dolog, viszont kaptunk egy gyönyörű gólt, amit ha nem mi kapjuk, hanem mi lőjük, azt mondom, hogy gyönyörű, de így…. A második félidőben felülkerekedtünk a Szolnokon, csinálták becsülettel a fiúk, amit kértem tőlük és szereztünk is egy szép gólt. Sajnos a végén az eltolódásunkat, illetve figyelmetlenségünket kihasználták a vendégek, így pont nélkül maradtunk ma. Úgy gondolom, hogy az új ház alapjait ma leraktuk, folytathatjuk tovább az építkezést. A vereség miatt keserű lesz visszagondolni erre a mérkőzésre, de láttam pozitív dolgokat is a csapatomtól. Örülök, hogy a mellettem ülő edzőkollégával meccselhettem, hiszen nagyon régóta ismerjük egymást.” – összegezte az SzTK új edzője, Székely Tibor a mérkőzést. „Nagy sorozatot szakítottunk meg, hiszen korábban a Szigetszentmiklós ellen nem tudtunk sikeresek lenni, maximum döntetlenre futotta ellenük. Óriási teljesítménynek tartom, hogy itt tudtunk nyerni. Az első félidőben jól játszottunk, tartottuk a labdát és habár óriási ziccereink nem voltak, sikerült párszor helyzetbe kerülnünk. A második félidőben a hazaiak fölénybe kerültek, ezért fegyelmezett védekezésre volt szükség, amit meg is valósított a csapat. Kifejezetten örülök, hogy a kapott gól után nem estünk össze, hanem tartottuk magunkat és egy remek támadás végén el is döntöttük az összecsapást.” – értékelte csapata teljesítményét Kis Károly.

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.

borbelypeterne64@freemail.hu

Várjuk szeretettel!

Delikát Húsáruház és Pecsenyéző Szigetszentmiklós Gyártelepen (a Lordok háza oldalában) található. Tulajdonosa nagy odafigyeléssel és munkával egy már meglévő üzletet próbált európai színvonalúvá és moderné varázsolni mindezt úgy, hogy csak és kizárólag prémium minőségű termékekkel , friss magyar termelői húsokkal tudjon szolgálni vásárlóinak.A hozzánk érkezőket egy patinásan felújított épület, valamint egy ízlésesen berendezett üzlettér fogad, előzékeny és udvarias kiszolgálással.

Húsáruk tekintetében is teljes a palettánk, kizárólag friss Magyar termelői húsokat forgalmazunk. Sertés, marha, birka és egyes baromfi húsokon kívül széles választékú friss hentesáruval várjuk vevőinket. Boltunkban hagyományos érlelésű és füstölésű kézműves termékek mellett delikát termékek, tej termékek és pecsenye ételek is találhatók. Pecsenyézőnkben minden nap friss sültekkel, hurkával, kolbásszal, salátákkal, desszertekkel, üdítőkkel, kávéval, hideg és meleg szendvicsekkel és reggelivel várjuk minden kedves vásárlónkat!

Lépést tartunk a technika fejlődésével is, ezért aktuális igényét, rendelését leadhatja nálunk telefonon!

Márkafüggetlen szakszerviz, Gyári és utángyártott alkatrész, Karosszéria - Fényezés, Vizsgáztatás, Biztosítási ügyintézés.

A társaság elődje 2006-ban hat SEAT márkakereskedő, valamint Volkswagen, $koda és SEAT márkaszerviz összefogásával alapult.
A cég az autókereskedelem kiszámíthatatlansága miatt a szerviztevékenységet kívánta fejleszteni. Márkaszervizként immáron magánszemélyeken túl a flottakezelők igényeinek kiszolgálására is képes volt hangsúlyt fektetni.

Napjainkban ez az összefogás egy olyan társasággá fejlődött, amely az ágazaton belül megkerülhetetlenül, átlagon felüli lehetőségeket teremtett a versenyképesség biztosításával a kereskedelem és szolgáltatás területén egyaránt.