MOST ADÁSBAN: Süss fel tegnap! Lakihegy Rádió
Győztes búcsú az ősztől!
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2014-11-23 11:10

Kemény téli időben került sor az összecsapásra. A 12. percig kellett várni a találkozó első helyzetére, ekkor Kvekveskiri szabadrúgására érkezett középen remekül Kollega, akinek a lövését azonban Belecan magabiztosan hárította. Ezt követően Oláh révén kétszer is ziccerbe került a hazai együttes, de a rutinos támadó egyszer sem tudott túljárni Sánta András eszén. A 40. percben Kollega iramodott meg a bal oldalon, majd középre passzolta a labdát, a második hullámban érkező Bonifert pedig kapura lőtt, a kísérletet azonban blokkolni tudták a szegediek. A játékrész hátralévő részében már nem kerültek veszélybe a kapuk. A második félidőt mindkét együttes cserével kezdte, Székely Tibor Pollák helyére Benkő-Bírót, Nyilas Elek pedig Hegedűs helyére Pászkát küldte be. Öt perc telt el a szünet után, amikor Oláh újfent remek labdát kapott a leshatáron, ám Sántával szembeni párharcát ezúttal is a miklósi portás nyerte. Az 58. percben aztán az SzTK megszerezte a vezetést. Kollega Krisztián tört előre a bal szélen, majd az alapvonalról centerezett, a középen érkező Bonifert Péter pedig kíméletlenül a léc alá bombázott. (0-1) A gól után egyre nagyobb energiákat kezdett el mozgósítani támadásban a Szeged, de a vendég miklósiak fegyelmezetten őrizték előnyüket. Egyszer-egyszer azért megindultak előre, a 72. percben Fekete küzdött nagyot a jobb oldalon majd középre tekert, az érkező Szepessy azonban már nem tudta kapu felé irányítani a labdát. Tíz minutummal a vége előtt megszerezhette volna az egyenlítő találatot a Szeged 2011, de Nazsa játékvezető érvénytelenítette a gólt. Kéri beadására érkezett Germán, a labda végül Oláhról pattant a hálóba, a partjelző ekkor emelte a zászlaját. A következő hazai próbálkozásra se kellett sokat várni, Manga tüzelt mintegy 25 méterről, a labda alig kerülte el a jobb felső sarkot. Három perccel a vége előtt Pászka is távolról kísérletezett, de ő se tudta eltalálni Sánta András kapuját. Egy perccel később Fekete indította remek ütemben a csereként beálló Szinit, a fiatal támadó azonban elvétette a vendégek ziccert. A hosszabbításban már nem alakult ki újabb helyzet, viszont a játékvezető időhúzás miatt kiállította Fekete Ádámot. Az eredményen azonban ez már nem változtatott, Székely Tibor vezetésével megszerezte első bajnoki győzelmét az SzTK. Szeged 2011-Grosics Akadémia-SzTK-Erima 0-1 (0-0) Gyula, Grosics Akadémia, vezette: Nazsa Tamás Szeged 2011: Belecan – Szabó P. (Germán 60.), Markovic, Tóth B., Mészáros M. – Máté, Zelenyánszki – Kéri, Hegedűs (Pászka 46.), Fitos (Manga 68.) – Oláh L. SzTK-Erima: Sánta – Puskás, Kornis, Tóth F., Pollák (Benkő-Bíró 46.) – Barna, Kvekveskiri – Bonifert (Hevesi-Tóth 68.), Szepessy, Kollega (Szini 80.) – Fekete Gólszerző: Bonifert a 58. percben Kiállítva: Fekete Ádám a 92. percben (időhúzásért) Nyilatkozatok: „Sok minden akadályozott minket a mai napon, a pálya sem volt ideális állapotban. Ellenfelünk védekezésre rendezkedett be, agresszív, helyenként durva játékkal álltak elő, de erre számítottunk is. Meg voltak a saját lehetőségeink, amikkel eldönthettük volna a meccset, de nem tudtunk élni a lehetőségekkel.” – nyilatkozta Nyilas Elek a lefújást követően. „Mindig a három pont megszerzésére készülünk, de már egy ponttal is elégedettek lettünk volna. Hallatlanul akartunk a mérkőzésen, ezért úgy érzem, hogy rászolgáltunk a három pontra. Helyes úton járunk, nagyon kellett nekünk ez a győzelem. Nagyon jó csapatot tudtunk ma legyőzni, további sok sikert kívánok a Szegednek. Külön szeretném megköszönni Borsos Vilmosnak a munkáját, hiszen Sánta Andris neki köszönhetően meccsben tudott tartani minket.” – összegezte a találkozót Székely Tibor. Forrás: sztkfutball.hu

Mintavételi lehetőségek Szigethalmon, és már Dunaharasztin is!

Szakképzett, és tapasztalt kollégák.

Többszáz elégedett páciens!

Várandóssági-, hormonális-, diabetológiai-, endokrinológiai-, vagy tumormarker vizsgálatok!

Ne várakozzon hónapokig, gyorsítsa fel kivizsgálását kész lelettel!

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!

A Witzing Tüzépker fantasztikus árakkal vár!

Nagy tavaszi térkővásár egész márciusban a Witzing Tüzépkerben!

Ismerős márkák, varázslatos kínálat, mesebeli árak: Kedvező árú térkövek már 3490.-Ft -tól!

Viastein, Leier, Semmelrock, Beton+, SW, Molnárbeton és Barabás téglakő márkákból válogathatsz, most hihetetlen árakon!

Megtalálsz minket Dunaharasztin, Dabason, Érden, Budapesten, Gyálon és Adonyban!