LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Kézilabda
2015-01-24 14:30

Az U11-es leány csapat Solymáron játszik két mérkőzést. A jelenleg ötödik helyen lévő lányok számára igen kényelmes ellenfelek várnak. Az első ellenfél a csoport utolsó Pilisvörösvár lesz, a következő ellenfél a 11. helyen lávő Budai Farkasok lesz. A lányok múlthéten is két mérkőzést játszottak. Első ellenfelük a Vác volt, a végeredmény sima 17-9-es győzelem lett. A házigazda és listavezető Dabasiaktól viszont 14-10-es vereség született.

A 13 éves korcsoport Százhalombattán játszik szintén két mérkőzést. A második helyen lévő fiatalokra a tabellán utolsó előtti Albertirsa vár, a következő mérkőzés igazi rangadó lesz, hiszen az eddig hibátlan listavezető Tápiószele lesz az ellenfél. A miklósi csapat eddigi egyetlen vereségét épp a Szelétől szenvedte el, még novemberben Dömsödön. (24-27) A találkozó - azon túl, hogy rangadó – fontos kérdése, hogy esetleges győzelem esetén +2 ponttal többet tud magával vinni a régió döntőbe a miklósi csapat.

Az U14-es fiú csapat utolsó alapszakaszbeli mérkőzését játssza a házigazda és hibátlan mérleggel listavezető Dabassal. Az SzKSK fiataljai a harmadik helyen állnak jelenleg.

Az Országos Serdülő Bajnokságban érdekelt leány csapat két győzelmet könyvelhetett el az elmúl időszakból. Múlt héten a Dömsödieket múlták felül a fiatalok hazai pályán. (36-21) csütörtökön szintén a Miklósi Sportcsarnokban, az ötödik miklósiak a negyedik Kispestieket verték meg 24-18-ra.

Szintén az OSB-ben érdekelt fiú csapat hétfőn a Városi Sportcsarnokban szenvedett megsemmisítő, 29 gólos vereséget a listavezető FTC III.-tól. A fiúkra hétvégén sem vár könnyű ellenfél. A fiatalok szombaton a „gyengébb” FTC-ét fogadják, akik jelenleg a negyedik helyen állnak, az SzKSK a tabella hetedik helyén áll.

OSB, leány
Szigetszentmiklós NKSE – Kispest NKK 24-18 (12-7)

OSB, fiú
Szigetszentmiklósi KSK-FTC III.-Perfect Transport 14-43 (6-16)

OSB, fiú
FTC NYCS Kft. – Szigetszentmiklósi KSK (01.24., szombat, 12.00)

Gyermekbajnokság, U11, leány, 01.25., vasárnap (Solymár)
16.30 Pilisvörösvári TKSK - Szigetszentmiklós NKSE
18.10 Szigetszentmiklós NKSE – Budai Farkasok KK

Gyermekbajnokság, U13, leány, 01.25., vasárnap (Százhalombatta)
15.25 Szigetszentmiklósi NKSE – Albertirsa SE
17.15 EURONOVEX USE-Tápiószele - Szigetszentmiklós NKSE

Gyermekbajnokság, U14, fiú, 01.25., vasárnap (Dabas)