Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: Péterfy Bori / Love Band - Ne keresd az igazit, az én voltam
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Egyéb
2018-01-15 15:00

A szünetben még szoros találkozón a második félidő döntött mindenről, a végeredmény 100-81 lett. Dr. Nagy Ágoston, a hazaik mestere elmondta, a jó kezdés után a második negyedben vérszemet kapott a vendégcsapat, és ezért meg kellett izzadniuk a győzelemért. Hozzátette, a fordulás után kijavították a hibákat, és végül azért biztos győzelmet arattak, de sokkal nehezebben, mint várták.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Szigetszentmiklóson a Tököl út 26 szám alatt! A Vendéglőről további hasznos információt kaphaszt a facebook.com/Sunny-Ételbár oldalukon.

Cím: Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 104, 2314

A kreatív formatortáktól a legegyszerűbb házisüteményekig mi mindent elkészítünk. Fogyaszd helyben vagy elvitelre, de kiszállítst is kérhetsz….
Legyen az baráti-családi rendezvény, születésnap, keresztelő, ballagás, céges rendezvény, legény vagy lánybúcsú a tortáinkkal még emlékezetesebbé teszzük a pillantokat.

Szigetszentmiklóson a Lakihegyi Lakóparkban / Színes Lakóparkban a Szivárvány utca 2-szám alatt.