Igazságos Döntetlen
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-03-28 19:45

Csak a szokásos. Mondhatnánk, az újabb döntetlen kapcsán, amit az SzTK-Erima ért el, hiszen ez a csapatnak a kilencedik remije az NBII-es bajnokság 2014/15-ös szezonjának eddig lejátszott 21 fordulója alatt. Ami a tavaszi szezont illeti, a miklósi gárda eddigi hat meccse alatt, egy győzelem, és egy vereség mellett, ez volt a negyedik pontosztozkodása.Pedig a találkozó elején, azt hihettük, hogy egy gólgazdag mérkőzésen, egyik csapat eldönti a három pont sorsát. A csapatok gyakorlatilag tapogatózás nélkül estek egymásnak, felváltva adódtak a jobbnál jobb helyzetek, ám a veszélyesebb szituációk a vendégek előtt adódtak. Nem kellett sokat várni a gólra, Hevesi-Tóth mellett Máté vitte el a labdát a jobb szélen, majd kilőtte a rövid sarokot. (0-1) A gól után kettőzött erővel kezdett támadni az SzTK, aminek gyorsan meg is lett az eredménye. Kollega Krisztián szöglete után, Hevesi-Tóth Tamás lőtte a kapuba a játékszert. A 18. percben a találkozó 1-1-re állt. A gól után Domokos húsz méterről eleresztett életerős lövését a vendégek kapusa hárította, ezt követően több hazai helyzet alakult ki a Mezőkövesdiek kapuja előtt, gólt azonban nem sikerült szerezni. A 27. percben a hazai helyzetek ellenére azonban megint a Mezőkövesd szerzett majdnem vezetést, ekkor Máté lövését hárította visszanyulva a kapu felé, szenzációsan Horváth kapus. A további helyzetek ellenére az első játékrész végére maradt az 1-1-es állás.Az izgalmas első félidő után, a második játékrészre leűltek a csapatok, gólhelyzet is sokkal kevesebb adódott mint az első játékrészben, az edzők cserékkel ugyan próbálkoztak frissítést vinni a játékba, de a mérkőzés végére inkább az eredmény megtartása volt a csapatok célja, mely sikerült is. A végeredmény tehát 1-1-es döntetlen lett, és ezzel az eredménnyel a miklósiak maradtak a kilencedikek, míg a vendég mezőkövesdiek a negyedikek. Az SzTK-ra jövő héten újabb nehéz feladat vár a Gyirmót vendégeként.SzTK-Erima-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (1-1) Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Solymosi SzTK-Erima: Horváth – Puskás, Hevesi-Tóth, Tóth, Pollák – Barna, Kállai, Domokos – Weitner (Sipos 66.), Szabó (Fekete 77., Mészáros 90.), Kollega Mezőkövesd: Kunsági – Tajthy, Szeles, Dvorschák, Sváb – Takács P., Nyilas – Molnár (Baracskai 58.), Kulcsár (Engel 78.), Balajti – Máté J. Gólszerző: Máté a 11. percben, illetve Hevesi-Tóth a 18. percben"Nagyon nehéz feladat volt edzői szempontból erre a találkozóra felkészíteni a játékosokat, hiszen öt nap alatt tizenegy gólt kaptak, egy ilyet nem könyű megemésztenie egy sportembernek. Ennek ellenére jól teljesítettek a játékosaim, és egy nagyon jó csapat ellen jó eredményt értünk el. Két héttel ezelőtt még nem gondoltam volna,hogy beleszólunk az NBII élmezőnyének alakulásába, de most a Mezőkövesd után játszunk a Gyirmóttal és a Vasassal, tehát lehet a mérleg nyelve az SzTK lesz." - Értékelt a SzTK-Erima régi-új edzője, Horváth Ferenc.Fotó: sztkfutball.huBT

Nem kell Olaszországig menned a hamisítatlan itáliai ízekért!

Kóstold meg Te is az ételeiket, házhozszállítással vagy elvitellel!

facebook.com/MisiKemencéjePizza

Delikát Húsáruház és Pecsenyéző Szigetszentmiklós Gyártelepen (a Lordok háza oldalában) található. Tulajdonosa nagy odafigyeléssel és munkával egy már meglévő üzletet próbált európai színvonalúvá és moderné varázsolni mindezt úgy, hogy csak és kizárólag prémium minőségű termékekkel , friss magyar termelői húsokkal tudjon szolgálni vásárlóinak.A hozzánk érkezőket egy patinásan felújított épület, valamint egy ízlésesen berendezett üzlettér fogad, előzékeny és udvarias kiszolgálással.

Húsáruk tekintetében is teljes a palettánk, kizárólag friss Magyar termelői húsokat forgalmazunk. Sertés, marha, birka és egyes baromfi húsokon kívül széles választékú friss hentesáruval várjuk vevőinket. Boltunkban hagyományos érlelésű és füstölésű kézműves termékek mellett delikát termékek, tej termékek és pecsenye ételek is találhatók. Pecsenyézőnkben minden nap friss sültekkel, hurkával, kolbásszal, salátákkal, desszertekkel, üdítőkkel, kávéval, hideg és meleg szendvicsekkel és reggelivel várjuk minden kedves vásárlónkat!

Lépést tartunk a technika fejlődésével is, ezért aktuális igényét, rendelését leadhatja nálunk telefonon!

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!