Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: R3HAB/A Touch Of Class - All Around The World
Elválasztó
Hírek » Sport » Veszprémi győzelem
Elválasztó

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

A DVSC hat góllal, 25-31-re nyert a sereghajtó Vasas vendégeként a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.
A ZTE hazai pályán 87-74-re legyőzte a vendég Pécs gárdáját a férfi kosárlabda NB I-ben, a középszakasz középházában. A mérkőzés a harmadik negyedben dőlt el, ebben a zalaiak 21 ponttal bizonyultak jobbnak ellenfelüknél.
A címvédő Telekom Veszprém házigazdaként, a Csurgó csapata pedig idegenben győzött a férfi kézilabda NB I alapszakaszának vasárnapi, utolsó játéknapján. A bajnokságból már csak a döntő két mérkőzése van hátra, az első találkozót jövő szombaton rendezik Szegeden, a másodikat pedig május 20-án, vasárnap Veszprémben. Az eredmények: Veszprém-Tatabánya 28-25, Eger-Csurgó 25-26.
kép: nemzetisport.hu