Az Újház Tökölben szinte minden kapható, ami az építkezéshez, felújításhoz kellhet!
Újház Tököl és Szigetcsép között.


Fénylő lámpások és vidám énekszó kíséretében várják idén is a családokat és gyerekeket Taksonyban a Márton-napi lámpás felvonulásra.

A Német Nemzetiségi Önkormányzat Taksony szervezésében november 11-én, kedden tartják a programot, amelyhez 16 óra 45 perctől lehet csatlakozni a Szent Anna templom előtti téren. A menet a Fő térről indul, majd a Mikes Kelemen utca, a Baross tér, a Széchenyi út és a Wesselényi utca érintésével tér vissza a templomhoz. A Márton-nap a fény, a jóság és a közösség ünnepe, amikor a résztvevők lámpásaikkal világítják be az őszi estét, megidézve Szent Márton legendáját.


Az Újház Tökölben szinte minden kapható, ami az építkezéshez, felújításhoz kellhet!
Újház Tököl és Szigetcsép között.
A Gastland M0 Étterem, Hotel, és Konferenciaközpont Budapest közelében az M0-ás autóút 19. kilométernél a Csepel, Szigetszentmiklós lehajtónál található. A hotel 40 légkondicionált, tv-vel, telefonnal, minibárral felszerelt szobával rendelkezik. A szállodához tartozó Frézia a’la carte étteremben és a büfé jellegű gyorsétteremben magyaros és nemzetközi ételekből választhatnak.
A szálláson és a vendéglátáson kívül különböző méretű rendezvénytermekkel rendelkezünk, ahol 10-200 főig biztosítunk helyet céges rendezvényeknek, konferenciáknak, családi eseményeknek, esküvőknek.
Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.
Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!


Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon