Ma 2018. április. 20. péntek van, Konrád, Tivadar napja.

Karriercsúcs

2018, március 19 - 13:10

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

Karriercsúcsot döntött Fucsovics Márton. A magyar teniszező pályafutása legjobbjaként a 60. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A 26 éves játékos a múlt héten az elődöntőben búcsúzott az egyesült államokbeli Irvingben rendezett tornán és ez elég volt ahhoz, hogy előrelépjen. Eddig a legjobbja a 62. hely volt.

Magyar sikerrel zárult a XI. Westbay Kupa vegyes páros curling verseny. A világkupa-sorozat magyarországi fordulóján világ- és Európa-bajnokok is részt vettek. A legjobb nyolc közé három hazai duó is bejutott. Itt a magyar bajnoki címvédő Szekeres Ildikó, Nagy György kettős előbb 6-3-ra legyőzte a Palancsa Dorottya, Kiss Zsolt kétszeres világbajnok párost, majd a folytatásban két orosz duót is felülmúlt, s így övé lett a végső siker.

Kép forrása: 24.hu