Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: Vastag Csaba - Gyere haza
Naptár ikon
2021. április 17. szombat Rudolf napja van.
Gyászol a város
Elválasztó
Hírek » Halásztelek » Gyászol a város
Elválasztó

Elhunyt Tarcsi Géza. 

Hetvenhét éves korában elhunyt Tarcsi Géza, tanár, korábbi halásztelki önkormányzati képviselő. Tarcsi Géza pedagógusi pályafutását 1967-ben kezdte Halásztelken, majd egy évtizeddel később általános tanfelügyelőként dolgozott tovább. Ezt követően visszatért a településre, ahol az akkor egyetlen általános iskola igazgatóhelyettese volt, majd 1991-től a csepeli Csete Balázs középiskola tanára, majd igazgatója volt. 1998-tól a Halásztelki Kertészeti Szakközépiskola igazgatója volt. Szakterülete a felnőttoktatás módszertana, tanügyigazgatás, intézményvezetés és a történelemtanítás módszertana. Nyugdíjba vonulása után is aktív szakértői tevékenységet végzett, folyamatosan segítette a Bocskai István Református Oktatási Központ diákjait az érettségi vizsgák és felvételik előtti felkészülésben. 2005 novemberében a Tököl-Halásztelki Református Egyházközség újjáalakuló presbitériumának tagjává választották. A presbitérium számvizsgáló bizottságának elnökeként ügyelt a gazdasági folyamatok szabályosságára. Helytállásának is köszönhető, hogy 2012-ben a Halásztelki Református Egyházközség önállóvá válhatott. Tarcsi Gézát Halásztelek város önkormányzata saját halottjának tekinti.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

Tököl; Mester utca 94.

Telefonszám:0630-917-97-17

100% pénzvisszafizetési garancia minden termékünkre! Szigetszentmiklóson, az Ifjúság útja 1. szám alatt.

Telefon: +36-20-626-6654

E-mail: info@nanooksiiskola.hu

Csepel: 21. ker II. Rákóczi F út 232

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink