Hétvégi meccsdömping
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Kézilabda
2015-01-24 14:30

Az U11-es leány csapat Solymáron játszik két mérkőzést. A jelenleg ötödik helyen lévő lányok számára igen kényelmes ellenfelek várnak. Az első ellenfél a csoport utolsó Pilisvörösvár lesz, a következő ellenfél a 11. helyen lávő Budai Farkasok lesz. A lányok múlthéten is két mérkőzést játszottak. Első ellenfelük a Vác volt, a végeredmény sima 17-9-es győzelem lett. A házigazda és listavezető Dabasiaktól viszont 14-10-es vereség született.

A 13 éves korcsoport Százhalombattán játszik szintén két mérkőzést. A második helyen lévő fiatalokra a tabellán utolsó előtti Albertirsa vár, a következő mérkőzés igazi rangadó lesz, hiszen az eddig hibátlan listavezető Tápiószele lesz az ellenfél. A miklósi csapat eddigi egyetlen vereségét épp a Szelétől szenvedte el, még novemberben Dömsödön. (24-27) A találkozó - azon túl, hogy rangadó – fontos kérdése, hogy esetleges győzelem esetén +2 ponttal többet tud magával vinni a régió döntőbe a miklósi csapat.

Az U14-es fiú csapat utolsó alapszakaszbeli mérkőzését játssza a házigazda és hibátlan mérleggel listavezető Dabassal. Az SzKSK fiataljai a harmadik helyen állnak jelenleg.

Az Országos Serdülő Bajnokságban érdekelt leány csapat két győzelmet könyvelhetett el az elmúl időszakból. Múlt héten a Dömsödieket múlták felül a fiatalok hazai pályán. (36-21) csütörtökön szintén a Miklósi Sportcsarnokban, az ötödik miklósiak a negyedik Kispestieket verték meg 24-18-ra.

Szintén az OSB-ben érdekelt fiú csapat hétfőn a Városi Sportcsarnokban szenvedett megsemmisítő, 29 gólos vereséget a listavezető FTC III.-tól. A fiúkra hétvégén sem vár könnyű ellenfél. A fiatalok szombaton a „gyengébb” FTC-ét fogadják, akik jelenleg a negyedik helyen állnak, az SzKSK a tabella hetedik helyén áll.

OSB, leány
Szigetszentmiklós NKSE – Kispest NKK 24-18 (12-7)

OSB, fiú
Szigetszentmiklósi KSK-FTC III.-Perfect Transport 14-43 (6-16)

OSB, fiú
FTC NYCS Kft. – Szigetszentmiklósi KSK (01.24., szombat, 12.00)

Gyermekbajnokság, U11, leány, 01.25., vasárnap (Solymár)
16.30 Pilisvörösvári TKSK - Szigetszentmiklós NKSE
18.10 Szigetszentmiklós NKSE – Budai Farkasok KK

Gyermekbajnokság, U13, leány, 01.25., vasárnap (Százhalombatta)
15.25 Szigetszentmiklósi NKSE – Albertirsa SE
17.15 EURONOVEX USE-Tápiószele - Szigetszentmiklós NKSE

Gyermekbajnokság, U14, fiú, 01.25., vasárnap (Dabas)
9.00 Dabasi KC VSE 1 2000 – Szigetszentmiklósi KSK

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.

borbelypeterne64@freemail.hu

Várjuk szeretettel!

Szigethalmon várja kistestű és nagytestű kutyusokat a Szimona kutyakozmetika teljes körű kozmetikára, és ultrahangos (altatás nélküli) fogkőeltávolításra.

Kutyusok mellett cicák és nyuszik teljes körű kozmetikáját is vállalják.

Cím: 2315 Szigethalom Tompa Mihály u. 1.

Szimona kutyakozmetika...ahol a varázslat születik.

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!