MOST ADÁSBAN: Családban marad!- I... Lakihegy Rádió
Helytálltak a kézisek
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Kézilabda
2015-10-11 08:15

SzKSK – Ceglédi KKSE 32-42 (12-21) Kiss Bence, Fehér Tamás – Horváth Ferenc, Pádár Dávid 5, Domokos Alex 2, Székely Nikola 6, Kovacsevics Attila 1, Kátai Zsolt 1, Nagy Tamás 3, Balogh Dávid 2, Bujdos Dávid 1, Eőry Viktor 1, Glózik Balázs 7, De Coll László 3

Tartalékos csapattal érkezett az élvonalbeli Cegléd a csütörtöki Kupa mérkőzésre, de a hazaiaknak is voltak hiányzóik. Ennek ellenére a Cegléd egyből neki ugrott ellenfelének és alig öt perc elteltével 7-2 vezetésre tettek szert. Az első játékrész végére kilenc gólos előnyt harcoltak ki az élvonalbeli riválisok.
A második játékrészre egy jobb SzKSK jött ki, ennek megfelelően egy góllal nyerte csak a második játékrészt a Cegléd. A hazaiak próbálták felvenni a Cegléd gyorsabb játékát, mely több lőtt hazai gólt eredményezett, ennek megfelelően nyitottabbá vált a védekezés is így alakult ki a már-már végeredménnyel felérő 20-21-es második félidei állás. Összességében a fiúk szépen helytálltak a magasabban jegyzett ellenfelük ellen, és készülhetnek a következő kihívásra, a vasárnapi Dabas elleni idegenbeli bajnokira.
Horváth Attila: „ A Cegléd gyorsabb pörgősebb játékot játszott, ennek ellenére úgy gondolom 32 gólt dobni egy NBI-ben jó helyen álló csapatnak nem rossz. A második játékrészre kértem a fiúkat a gyorsabb játékra, ez eredményezhette a laikusok számára a néha kapkodásba átcsapó támadójátékunkat. Az előttünk álló következő feladat a Dabas elleni idegenbeli bajnoki, ahol szeretnék minél jobb eredményt elérni csapatommal.(BT)

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.