“Kikelet, kikelet űzd el végre a telet.
Engedd be a meleget, fagyoskodtunk eleget!”
Ezzel a kis versikével, télboszorka-táncoltatással, és bánatcédula égetéssel űzték el a telet Dunavarsányban. A Kalamajka Néptánccsoport vezetésével táncra is perdülhettek a szülők és a gyerekek egyaránt, a talpalávalót pedig a Csenderítők húzta. Kitelepültek helyi egyesületek is, akik farsangi fánkkal, padlizsánkrémmel, zsíros kenyérrel és forró teával várták a családokat.
Ebben az adásban hallhatjátok az összefoglalót az eseményről.






Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon









