Beköszöntött az őszi-téli időszak — vele együtt a megfázás, a köhögés és a nátha is. Az Itt élünk mai adásában dr. Kun László Károly, dunavarsányi háziorvossal beszélgettünk arról, hogyan erősíthetjük tudatosan az immunrendszerünket:
mikor kell orvoshoz fordulni, mikor indokolt az antibiotikum, és miért nem maradhat el mellőle a probiotikum sem?! Szó esett az oltásokról, vitaminokról, és arról is, miért igaz, hogy a bélflóránk az immunrendszerünk kapuőre.
Hallgassátok az Itt élünk dunavarsányi adását – hasznos, közérthető és mindenkit érintő beszélgetés!






Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon









