LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Kézilabda
2015-04-14 21:05

A lányok rangadót nyertek a Csepel ellen, ráadásul ez idén már harmadjára sikerült a rivális fővárosi csapattal szemben. A sima hazai győzelemmel Lukács Csaba tanítványai továbbra is tapadnak a listavezető Dunaújvárosiakra.

A Százhalombatta ellen megszerezte első győzelmét a rájátszásban az SzKSK serdülő csapata. A győztes mérkőzés után a következőt nyilatkozta Balogh Dávid edző: „Viszonylag komoly izgalmak nélkül szereztük meg első győzelmünket a rájátszásban. A mérkőzés megnyeréséhez elég volt 2-3 jó egyéni teljesítmény, amihez a battaiak is asszisztáltak. A későbbiekben védekezésben, pár embertől mindenképpen többet várok!”

Vereséget szenvedett az SzKSK második csapata a férfi felnőtt Pest megyei bajnokságban. A miklós a Csömöriek juniorjaikkal felálló második csapatától kapott ki. A vereségről Vas János edző a következőt mondta: „Az első félidő hatodik percétől gyenge támadójátékunk miatt egyszer öt, egyszer hét gólt kaptunk zsinórban, ami el is döntötte a mérkőzést. A második félidőben megpróbáltuk a lehetetlent, jól védekeztünk, sokat javult a támadójátékunk. Sajnos azonban ziccereket hibáztunk így igazán nem tudtunk közel kerülni a Csömöri juniorokhoz.” A vereség ellenére maradt a tabella harmadik helyén a „kettes” felnőtt csapat.

Az alapszakaszt hibátlan teljesítménnyel záró női felnőtt csapat elszenvedte idei első vereségét a felnőtt női budapesti bajnokság rájátszásának nyitó fordulójában.

Egy győzelemmel, és egy döntetlennel kezdte meg szereplését az U11-es leány csapat a gyermekbajnokság utolsó szakaszában.
A vasárnapi női felnőtt és junior meccsek felvezetéseképpen a kora déli órákban az U10-es lányok vették birtokukba a Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnokot. És ha már ott voltak, két győzelemmel hangolták a nézőket a későbbi mérkőzésekre.

EREDMÉNYEK:

Kézilabda, OSB, leány
Szigetszentmiklós NKSE – Csepel 37-24 (20-12)

Kézilabda, OSB, fiú
Szigetszentmiklósi KSK – Százhalombattai VUK SE 27-21 (15-12)

Kézilabda, felnőtt férfi, Pest megyei bajnokság
Szigetszentmiklósi KSK II – Csömör KSK II 25-31 (11-19)

Kézilabda, felnőtt női, Budapest bajnokság
Szigetszentmiklós NKSE II – XXII. ker. Index SE 20-29 (12-13)
Sackl Mária – Bálint Andrea 3, Kenéz Erika 5, Tóthné Sindler Katalin 5 (1), Béres Katalin, Poór Krisztina, Vukov Mária 1, Bihari Ágnes, Magos Irén 1, Csősz Lajosné 1, Bach Erika 4, Pillerné K. Szilvia

Kézilabda, gyermekbajnokság, leány U11 (Vác)
Váci NKSE - Szigetszentmiklós NKSE 13-13 (6-8)
Mestyán Nóra – Madar Míra 1, Kádár Sarolta, Kasnya Dorina 2, Hutvágner Brigitta 1, Óvári Dorina 3, Balogh Bertina 5 (2), Kiss Kíra, Knolmár Laura, Kerekes Bettina, Ménes Sára 1, Habash Shopia

Szigetszentmiklós NKSE – Budaörs KC 15-13 (9-6)
Mestyán Nóra – Madar Míra, Kádár Sarolta 1, Kasnya Dorina 3, Hutvágner Brigitta 4, Óvári Dorina 3, Balogh Bertina 2 (1), Kiss Kíra, Knolmár Laura, Kerekes Bettina, Ménes Sára 2, Habash Shopia

Kézilabda, kisiskolás bajnokság, leány U10 (Szigetszentmiklós)
Szigetszentmiklós NKSE – Budaörs KC 19-15 (12-8)
Pilisvörösvári TKSK - Szigetszentmiklós NKSE 12-25 (5-12)
(BT)

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Márkafüggetlen szakszerviz, Gyári és utángyártott alkatrész, Karosszéria - Fényezés, Vizsgáztatás, Biztosítási ügyintézés.

A társaság elődje 2006-ban hat SEAT márkakereskedő, valamint Volkswagen, $koda és SEAT márkaszerviz összefogásával alapult.
A cég az autókereskedelem kiszámíthatatlansága miatt a szerviztevékenységet kívánta fejleszteni. Márkaszervizként immáron magánszemélyeken túl a flottakezelők igényeinek kiszolgálására is képes volt hangsúlyt fektetni.

Napjainkban ez az összefogás egy olyan társasággá fejlődött, amely az ágazaton belül megkerülhetetlenül, átlagon felüli lehetőségeket teremtett a versenyképesség biztosításával a kereskedelem és szolgáltatás területén egyaránt.

A Sziget Gyógyászati Központ tárt kapukkal várja kedves pácienseit!