Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: Compact Disco - Te meg én
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Labdarúgás
2019-02-13 11:45

A térségiek egy szoros összecsapáson 6-4-re nyertek a hajdúságiak ellen. A Szigetszentmiklós Futsal ezzel a hetedik helyen fejezte be az NBI első körét, és a folytatásban, a középszakaszban az "A" csoportba került az első, harmadik, ötödik és kilencedik csapattal. Haffner György edző elmondta, nagyszerűen játszottak ezen a találkozón, és tartás is volt a tanítványaiban, amikor az ellenfél megpróbált feljönni. Hozzátette, kulcsfontosságú volt, hogy nagyon jól felkészültek a Debrecen játékából, ezért az első félidőben három gólos előnyt tudtak kiharcolni.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

1238, Budapest, Szentlőrinci út

+36 1 421 8100

Szigetszentmiklóson a Tököl út 26 szám alatt! A Vendéglőről további hasznos információt kaphaszt a Fecebook/Alföld Íze Vendéglő oldalunkon.

Térjen be hozzánk és kóstolja meg rabul ejtő ízeinket!
Kimagasló hús minőséggel! Taksony Fő út 30; a focipályával szemben! Telefonszámunk: 06 24 663-006