Győzelem a hazai nyitányon
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-03-01 13:45

A Szigetszentmiklósi csapat határozottan kezdte a mérkőzést, az első percekben a saját térfeléről sem tudott kimozdulni a vendég együttes. Negyedórát kellett várni az első komolyabb hazai helyzetre, ekkor Bonifert centerezett Szepessy elé, a támadó lövését lábbal tudta hárítani Tóth Zoltán. Három perccel később ismét jobbról érkezett a veszély, Bonifert húzott középre majd ballal próbálkozott, de célt tévesztett. A 20. minutumban jegyezhettük fel az első ceglédi lehetőséget, Dóczi tornáztatta meg Horváth Lászlót, a hazai kapus látványos vetődéssel hárított. Öt perccel később egy vendég pontrúgást követően Vattai bombázott a kapura, a miklósi védők önfeláldozóan tudtak csak blokkolni. A 35. percben aztán megérdemelten szerezték meg a hazaiak a vezetést, Bonifert érkezett jó ütemben a tizenhatoson belülre és a kimozduló Tóth mellett a hálóba gurított. (1-0) Nem késet sokat a ceglédi válasz, Koós lépett ki a védők közül a 39. percben, betört a büntetőterületen belülre majd az elvetődő Horváth mellett a kapuba passzolt. (1-1) A fordulást követően bátrabban kezdett a Cegléd, a miklósiak percekig nem találták a játék ritmusát. A 48. percben Horváth kirúgását Balog szelídítette meg, majd szöktette Koóst, a támadó azonban kapu mellé lőtt. Az 58. minutumban Kollega megindulása után Szabó Bencét rángatták meg a védők, a labda Boniferthez került, akinek bivalyerős kísérletét Tóth hatalmas bravúrral tudta csak védeni. Öt perccel később ismét a hazai szélső próbálkozott, a ceglédi kapus azonban ismét a helyén volt. A 80. minutumban emberhátrányba került az SzTK, Nagy Róbert Domokos Bálintnak mutatta fel egyből a pirosat. A hajrában Cegléd rohamokra lehetett számítani, ennek ellenére három perccel a vége előtt az SzTK szerezte meg a vezetést. Egy pontrúgást követően Hevesi-Tóth forgolódott a tizenhatoson belül, a védők szorításában elpattant tőle a labda, amit az érkező Tóth kíméletlenül bevarrt a léc alá. (2-1) A középhátvéd találatára már nem tudott válaszolni a vendég együttes, így első hazai bajnokiját 2-1-re megnyerte az SzTK 2015-ben.
SzTK-Erima-Ceglédi VSE 2-1 (1-1) Szigetszentmiklós, 200 néző. Vezette: Nagy Róbert SzTK-Erima: Horváth – Puskás, Tóth, Vágó, Pollák – Hevesi-Tóth, Domokos – Bonifert (Jasarevic 68.), Szepessy, Kollega (Kollega 76.) – Szabó B. (Benkő-Bíró 83.) Ceglédi VSE: Tóth Z. – Oláh, Albert, Farkas, Pesti – Dóczi, Vattai – Koós, Pantovic (Koncz 70.), Szabó D. (Majoros 55.) – Balog Sz. (Kormos 81.) Gólszerző: Bonifert a 35., Tóth a 87., valamint Koós a 39. percben Kiállítva: Domokos a 80. percben

„Tudtuk, hogy egy jól felkészített csapat fog hozzánk látogatni El kell ismernünk, egy kis szerencsénk is volt a mérkőzés hajrájában, de vagyunk olyan jó csapat, hogy az utolsó pillanatig megyünk előre. Azt gondolom, hogy az első 20 percben abszolút domináltunk, utána jött feljebb ellenfelünk. Mai győzelmünkkel megtoltuk a szekeret, négy ponttal indítottuk a tavaszt, nincs más teendőnk, mint menni tovább a megkezdett úton.” – dicsérte együttesét Székely Tibor.
„Nagyon nehéz így tíz perccel a lefújást követően bármit is mondani, főleg ha így veszít az ember. Küzdelmes, harcos, helyenként indulatos összecsapás volt, úgy érzem mindenképpen rászolgáltunk az egy pontra. Mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, ellenfelünk két gólt szerzet, mi egyet, ezért veszítettünk. Véleményem szerint egy jogos tizenegyest nem kaptunk meg, de csak magunkat okolhatjuk a vereségért, ilyen hibát a végjátékban nem ejthetünk. Gratulálok a Szigetszentmiklósnak, folytatjuk tovább a küzdelmet a kiesés elkerüléséért.” – összegzett a lefújást követően Szabó István.
Forrás: sztkfutball.hu

ÁLOMFÜRDŐSZOBA ÁLOMÁRON!

Csempék és padlólapok már 1500 Ft-tól,

Laminált padló már 2990 Ft-tól,

Zuhanytálca már 5000 Ft-tól.

Márkafüggetlen szakszerviz, Gyári és utángyártott alkatrész, Karosszéria - Fényezés, Vizsgáztatás, Biztosítási ügyintézés.

A társaság elődje 2006-ban hat SEAT márkakereskedő, valamint Volkswagen, $koda és SEAT márkaszerviz összefogásával alapult.
A cég az autókereskedelem kiszámíthatatlansága miatt a szerviztevékenységet kívánta fejleszteni. Márkaszervizként immáron magánszemélyeken túl a flottakezelők igényeinek kiszolgálására is képes volt hangsúlyt fektetni.

Napjainkban ez az összefogás egy olyan társasággá fejlődött, amely az ágazaton belül megkerülhetetlenül, átlagon felüli lehetőségeket teremtett a versenyképesség biztosításával a kereskedelem és szolgáltatás területén egyaránt.

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179