Üdvözöljük a Lakihegy Rádió weboldalán!

Ma 2018. augusztus. 16. csütörtök van, Ábrahám napja.

Gimnazisták sikere a Diákolimpián!

2014, november 24 - 15:45

Sikeresen szerepelt a múlt heti selejtező tornát a Batthyány Kázmér kosárlabdacsapata. A siker azt jelenti, hogy kedden a fiatalok Törökbálinton játszanak a megyei döntőben.

A VI. korcsoport, vagyis a 11, 12, 13. évfolyamon tanuló Batthyányis diákok másodikak lettek a négycsapatos múlt heti Pest Megyei bajnokság selejtezőjében. A diákok a Budakeszi és a Váci gimnazistákat győzték le. Egyetlen vereségüket a jóval esélyesebbnek tartott Törökbálintiak ellen szenvedték el. A BKG a tornát megnyerő Törökbálinttal együtt jutott tovább a megyei döntőbe, ahova a vereségüket viszik tovább. A Pest Megyei „Final Four-ban” a másik csoport két továbbjutójával fognak meccsezni és jó esély van a győzelmek begyűjtésére. A négyes döntő első két helyezettje jut tovább az országos döntőbe. A keddi döntőt Törökbálinton rendezik meg az Óvoda utcai sportközpontban.