LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Egyéb
2015-02-17 14:45

Nagykanizsán játszott vasárnap a női csapat. A látogatás végeredménye minimális győzelem, de ami ennél fontosabb, a lányok sikerükkel bebiztosították helyüket a rájátszásban.Az NBI/B-és bajnokság alapszakaszából még két forduló van hátra, de a 70-62-es győzelemmel, épp az ötödik – már nem rájátszást érő helyen – Kanizsaiakat tartották végleg maguk mögött a miklósi hölgyek. A BKG sikerének fő letéteményese ezúttal is a Tarnai Zsuzsannai, Shirian Fatime duó voltak. Előbbi 23, utóbbi 15 ponttal járult hozzá a miklósi sikerhez. Rónaszéki Szilvia, a térségi csapat vezetőedzője összességében elégedett volt csapata játékával. Az edzőnő hozzátette, az ellenfél letámadása a meccs második felében sok eladott labdára kényszerítette őket, de még időben reagálni tudtak a váltásra.Kanizsai Vadmacskák SE – BKG DSE 62-70 (9-21, 10-14, 25-20, 18-15)Két nap különbséggel két fontos mérkőzést játszott egymás után a BKG DSE férfi csapata, ennek ellenére a szoros meccsnaptár nem okozott problémát a miklósi kosarasoknak. Sőt… Előbb kedden helyi rangadón, a Dunaharasztit múlták felül, majd csütörtökön a MAFC Martost simázták le. A Haraszti elleni mérkőzésen Dohar István 23 ponttal szórta meg a hazaiakat, de fontos szerepet töltöttek be többek között, Mike László 17 pont, Kollár Balázs (14), és Czakó Tamás is. (13) A találkozó az első negyed feléig volt izgalmas, a negyed végére sikerült nyolc ponttal ellépni, mely előnyt a félidőre további tízzel toldottak meg a Miklósiak. A második játékrészre csak a különbség tartása volt a cél, melyet sikerrel abszolváltak a vendég Szigetszentmiklósiak.A csütörtöki mérkőzés még simábban sikerült. Ez azért is volt meglepő mert a BKG vendége az eddig egy vereséget számláló listavezető MAFC Martos volt, ennek ellenére a MAFC a mérkőzés első pontjainak megszerzését leszámítva, végig hátrányban volt. A vége hatalmas különbség lett a két csapat között. A 31 pont különbségi győzelem főbb letéteményesi Mike László (21 pont), Czakó Tamás (18), Laczka István (18) és Dohar István (14 pont) voltak.A férfi felnőtt csapat az NBII, közép/A csoportjában jelenleg a harmadik helyen van 12-3-as mutatóval, a MAFC elleni sikerrel, pedig egy győzelemnyi távolság van csupán, a csütörtökön legyőzött listavezető és a miklósi csapat között.Dunaharaszti MTK – BKG DSE 66-81 (13-21, 12-22, 16-12, 25-26)BKG DSE – MAFC Martos 91-60 (19-11, 18-14, 24-21, 30-14)

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!

A Witzing Tüzépker fantasztikus árakkal vár!

Nagy tavaszi térkővásár egész márciusban a Witzing Tüzépkerben!

Ismerős márkák, varázslatos kínálat, mesebeli árak: Kedvező árú térkövek már 3490.-Ft -tól!

Viastein, Leier, Semmelrock, Beton+, SW, Molnárbeton és Barabás téglakő márkákból válogathatsz, most hihetetlen árakon!

Megtalálsz minket Dunaharasztin, Dabason, Érden, Budapesten, Gyálon és Adonyban!