Fájó vereség
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-10-24 19:55

Már a második percben gólszerzési lehetőség adódott a Budaörs előtt, ám ekkor Hegedűs távoli lövését követően ki tudta tolni a labdát Sánta a léc alól. Aztán öt perccel később Menyhárt bal oldali beadása után Varga Bence fejelhetett középen, de mellé csúsztatta a labdát.A 11. percben aztán Papp jobb oldali szöglete után, a középen érkező Sabján Miklós nagy erővel a kapunkba fejelte a labdát (1–0). Lendületben maradt a hazai csapat, a 16. percben újabb beadás után ismét Varga Bence fejelhetett középen, de ezúttal is mellé csúsztatott. Szép lassan azért az SzTK is magához tért. Előbb a 29. percben Sváb bal oldali beadására érkezett Balázs, de a lábáról mellé ment a labda. Egy perccel később egy jobb oldalról középre szálló ívelést követően Kollega fejelhetett teljesen egyedül a tizenhatos bal oldaláról, de nem találta el a kaput. A 37. percben jött egy már-már szokásos Menyhárt beadás jobbról és érkezett újra Varga Bence, de ismét mellé fejelt.
A szünetben Kollega Krisztián helyére Kovács János állt, de nem védőnek, hanem támadónak. Hasonlóan kezdődött a játékrész, mint az első, de ezúttal Papp lőtt veszélyesen, Sánta ismét kitolta a léc alól a labdát. Az 51. percben Sváb bal oldali szabadrúgása után Szentpéteri röviden ütötte ki a labdát, ami így Vágó elé került, de a védő fölé lőtt. Nyolc perccel később Balázs indította el remekül a balösszekötő helyén kilépő Szabó Bencét, aki nagy helyzetben fölé lőtt. A 68. percben aztán a bal oldalon végigfutó támadás végén középre passzoltak a hazaiak, az érkező Csillag átvette a labdát, majd 20 méterről a miklósi kapuba lőtt (2–0). A 70. percben Balázs passzolt középen Szabó Bencéhez, aki kapura fordult, de a lövése után Szentpéteri védeni tudott. Ezt követte három jobb oldalról érkező Póti beadás. Először Balázs fejese után védett nagyot Szentpéteri, majd Szabó Bence fejelt hat méterről fölé, végül Szepessy lőtte a labdát a 16-os bal oldaláról az oldalhálóba. Több lehetőség egyik oldalon sem adódott, így 2–0-s vereséget szenvedett az SzTK-Erima.
BUDAÖRSI SC–SZTK-ERIMA 2–0 (1–0) Budaörs, 300 néző. Vezette: Kiss Norbert (Horváth Zoltán, Kulman Tamás) BUDAÖRS: Szentpéteri – Horváth L., Tányéros Á., Hegedűs J. (Gál Sz., 85.), Ódé – Csobánki , Sajbán Miklós – Menyhárt , Csillag (Ferkó Á., 75.), Papp M. – Varga B. (Szabó V., 65.). Vezetőedző: Miskei Attila SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta – Póti, Vágó L., Hevesi-Tóth, Illés Gy. (Vólent, 66.) – Balázs R., Barna Zs., Szepessy, Sváb – Kollega (Kovács J., a szünetben), Szabó B. Vezetőedző: Vágó Attila Gólszerző: Sajbán 11', Csillag 68'
Miskei Attila (Budaörs): – Nagyon fontos győzelmet arattunk, egy jó csapat ellen, s külön öröm számomra, hogy sérült, illetve eltiltott játékosaink helyett a cserék, elsősorban a fiatalok, kifogástalanul játszottak. Ha így folytatjuk, még sok örömünk lesz bennük.Vágó Attila (SzTK-Erima): – Az első játékrészben nulla egynél két százszázalékos helyzetet hibáztunk, pedig akkor megfordíthattuk volna a mérkőzést és minden egész másként alakult volna. Így viszont nem is lehetett más a vége csak vereség.
(BT)

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!

Hagyományos kovászos technológiával készül minden pékárunk.

Jelszavunk: Ahény kenyér, annyi asztal.

Friss, pékáru, retro kínálat - vigyázunk az egészségre, törődünk a vásárlókkal.

Megtalál minket: szigetszentmiklósi, ráckevei, kiskunlacházi és érdi üzleteinkben, valamint a szigethalmi piacon és Pesterzsébeten a Tátra téri piacon.