LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Elválasztó
Kézilabda
2015-02-05 05:50

A Százhalombattát fogadta a miklósi Sportcsarnokban az SzKSK fiú csapata, a serdülő bajnokság 17. fordulójában. Joggal lehetett hazai győzelmet várni azok után, hogy a Battaiak a Miklósiak mögött álltak – és most is ott állnak – a forduló előtt, ráadásul novemberben, 30-27-re Százhalombattán nyertek a miklósi fiúk, mégis a vége három gólos különbségű Battai siker lett. Az első félidőben még fej-fej mellett haladtak a csapatok, de ekkor még egy gólos előnyben a hazaiak vonultak szünetre. A második félidő elején mintha az öltözőben maradtak volna az SzKSK fiataljai, gólokat is elfelejtettek lőni, és védekezésben se nyújtottak maradandót. A vendégek többször is elhúztak 3-4 góllal. Pár perccel a mérkőzés vége előtt még visszajöttek a Miklósiak egy gólos hátrányra, de a fordításra már nem volt erejük a fiúknak. A vége 24-27 oda. A fiatal Miklósiak a tíz csapatos bajnokság hetedik helyén vannak jelenleg, a következő mérkőzést a DVSI otthonában vívják csütörtökön.

OSB, fiú
Szigetszentmiklósi KSK – Százhalombattai VUK SE 24-27 (12-11)

A Szigetszentmiklós NKSE lányai a serdülő bajnokságban a Dunaújváros második csapatánál vizitáltak. A lányok az őszi hazai magabiztos 18 gólos siker után, ezúttal „csak” két góllal nyertek, de legalább megszerezték a hét egyetlen Szigetszentmiklósi érdekeltségű ifista kézilabda győzelmét. A csapat első számú húzó embere a 12 gólig jutó Nagy Barbara volt. A fiatal hölgyek a kilenc csapatos bajnokság ötödik helyén állnak 15 ponttal. A következő ellenfél hazai pályán a második Vecsés lesz.

OSB, leány
Dunaújvárosi FDKA II – Szigetszentmiklós NKSE 23-25 (13-15)
Varga Nikolett – Óvári Boglárka, Szekeres Rebeka 3, Horváth Dóra 1, Potondi Diánna 6 (2), Mayer Laura 1, Tóth Réka, Cseh Boglárka 2, Siska Zsófia, Nagy Barbara 12 (6), Ökrös Alexandra, Palicska Liza

Az U11-es leány csapat a gyermekbajnokságban, Szentendrén játszott két mérkőzést. A vége egy megszerzett pont lett. Az ötödik helyen álló Miklósiak előbb a Solymár ellen játszottak 10-10-es döntetlent, majd a második Vecsésiektől kaptak ki minimális, egy gólos különbséggel.

Gyermekbajnokság, leány, U11
Szigetszentmiklós NKSE – Solymári SC 10-10

Szigetszentmiklós NKSE – Vecsési SE 14-15 (3-8)

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Nem kell Olaszországig menned a hamisítatlan itáliai ízekért!

Kóstold meg Te is az ételeiket, házhozszállítással vagy elvitellel!

facebook.com/MisiKemencéjePizza

Professzionális fogászati ellátás már 25 éve!

Implantátum, fogpótlás, esztétikai fogászati ellátások, fogszabályozás.

Megtalál minket Szigethalmon, a Mű út és a Homok utca sarkán, a Sarokvilla épületében.

Szigethalmon várja kistestű és nagytestű kutyusokat a Szimona kutyakozmetika teljes körű kozmetikára, és ultrahangos (altatás nélküli) fogkőeltávolításra.

Kutyusok mellett cicák és nyuszik teljes körű kozmetikáját is vállalják.

Cím: 2315 Szigethalom Tompa Mihály u. 1.

Szimona kutyakozmetika...ahol a varázslat születik.