Döntetlen a Vác ellen
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-11-22 21:05

Jól kezdte az SzTK a találkozót, hiszen a 4. percben Hevesi-Tóth ívelte előre a labdát, amit Szepessy Balázs elé csúsztatott. A támadó fejjel maga elé tette, majd egy védővel a nyakán meglódult a kapu felé és a hálóba is lőtte a labdát (1–0). Ezt követően azonban a Vác szép lassan átvette az irányítást. Mindkét csapat aktívan támadott, de nagy helyzet a vendégek előtt alakult ki. A 16. percben Obot jobb oldali beadása után felpattant labdát Zsolnai fejelte kapura, de Sánta védett. Ezt követte gyorsan három sárga lap, majd jött a váci egyenlítés. A 36. percben ismét Obot húzott el a jobb oldalon, majd középre emelt, Prasler fejese után Zsolnai elé került a labda, ő pedig a kapuba továbbította (1–1). A 38. percben Németh Gábor beadása után Obot fejelt öt méterről, de Sánta ezúttal a helyén volt. A 45. percben Hegedűs emelt távolról, de ezúttal a léc segítette ki a hazaiakat. A második félidő elején csak távoli lövéseket jegyezhettünk fel. Előbb az 52. percben Kollega lövése után próbálkozott Hevesi-Tóth, de a labda mellé ment, az 58. percben meg Obot veszélyeztetett 17 méterről, de Sánta mentett. A 64. percben Vólent került még helyzetbe, de gyengén lőtt, ezt követően pedig már szinte csak a sárga lapokról szólt a meccs, összesen öt került még elő a játékvezető zsebéből. A hajrában Sánta mentett még egy nagyot a rövid saroknál, de egyik csapatnak sem volt már komolyabb helyzete, így maradt a döntetlen.

SZTK-ERIMA–VÁC FC 1–1 (1–1) Szigetszentmiklós, 200 néző. Vezette: Lovas László (Szpisják Zsolt, Medovarszki János) SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta A. – Hevesi-Tóth, Kovács J., Vágó L. – Puskás G., Gulyás M. (Illés Gy., 74.) – Benkő-Bíró (Kollega, a szünetben), Szepessy (Vólent, a szünetben), Sváb – Balázs R., Szabó B. Vezetőedző: Vágó Attila VÁC: Palásthy D. – Hegedűs Cs., Tányéros G., Görgényi, Németh G. – Tóth B., Tóth G. – Obot, Rusvay (Sipeki, 72.), Zsolnai R. (Majoros, 61.) – Prasler (Pölöskei P., 55.) Megbízott edző: Nagy Tibor Gólszerző: Balázs R. (1–0) a 4., Zsolnai R. (1–1) a 36. percben.
Vágó Attila: Azt kértem a meccs előtt a játékosoktól, hogy mindenáron nyerjék meg a meccset. Sorozatban ez a harmadik döntetlenünk, nagyon hiányzik egy győzelem. Az elején gólt szereztünk, de nem tudtunk gyorsan összehozni még egyet. Pedig hetek óta arra várunk, hogy az elején vezethessünk, ám most mégsem azt kaptam, amit vártam. A kulcsjátékosaink megremegtek… A második félidőben váltottunk, erővel is jól bírtuk, de el vagyunk átkozva. Nem tudunk nyerni. Bízom a csapatban, dolgozunk tovább és lesz eredménye.
Nagy Tibor: A meccs előtt azt mondtam a játékosoknak, hogy érezzék jól magukat a pályán. Az első félidővel nem is volt gond, akadt helyzetünk is. A fordulás után kontráztunk, a támadások végeit elrontottuk, de megérdemeltük az egyik pontot.
(BT)

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.

borbelypeterne64@freemail.hu

Várjuk szeretettel!

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!

Térségünkben számtalan kedvező ajánlattal várja a lakosságot a PR-TELECOM.

Cím: 2315 Szigethalom, Mű út 3.