Csúnyán zárult a szezon
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-11-29 09:05

Esős, kissé szeles, hideg időben kezdődött az ősz utolsó meccse, amelyen az első bő tíz percben nem történt semmi, ám már ekkor is többet volt a labda a hazai együttesnél. Aztán a 15. percben Pintér szerzett labdát a miklósi tizenhatosnál, majd egy csel után a kapuba is lőtte (1–0). Három perccel később lett volna esély az egyenlítésre, ám a jobbról érkező beadás után Hevesi-Tóth kapásból a kapu fölé lőtte a labdát. A 29. percben újabb lehetőség adódott a hazaiak előtt, de Fekete Ádám beadása után, az üresen hagyott Vajda lőhetett, ám 14 méterről nem találta el a kaput. A félidő hajrájában előbb Kovács János fejelt kapura, de célt tévesztett, majd a középen egyedül érkező Vólent maradt le néhány centivel egy jó beadásról.

A fordulás után aztán négy percig bírták kapott gól nélkül a miklósiak, mert a kapujuk előtti kavarodás végén Fekete Ádám passzolt közvetlen közelről a hálóba (2–0). Öt perccel később Sánta előbb Vajda, majd Fekete lövése után mentett magabiztosan, de a 67. percben már ő is tehetetlen volt, amikor Hadházi átvette a labdát, majd két igazítás után 28 méterről a bal felső sarokba vágta (3–0). A 80. percben összejött a szépítés. Lévai, Balázs volt a labda útja a bal oldalon, majd a beadásra pontosan érkezett Vólent, aki néhány méterről a bal alsó sarokba lőtt (3–1). Sajnos a 88. percben azonban egy jól sikerült kontra végén Hadházi hozta helyzetbe a középen érkező Zsigát, aki 10 méterről a kapuba lőtt (4–1).
Ezzel ért véget az ősz, az SzTK a 13. helye várja a tavaszi folytatást.
BALMAZÚJVÁROS–SZTK-ERIMA 4–1 (1–0) Balmazújváros, 500 néző. Vezette: Nagy Róbert (Demeter János, Galán Roland) BALMAZÚJVÁROS: Gazsi – Bokros, Kónya, Bakos B., Németh Á. – Karikás (Zsiga, 80.), Sigér D., Hadházi, Pintér N. (Bódis, 89.), Vajda – Fekete Á. (Belényesi, 82.) Vezetőedző: Feczkó Tamás SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta – Vágó L., Kovács J., Hevesi-Tóth – Benkő-Bíró, Szepessy, Balázs R., Sváb (Illés Gy., 57.), Puskás G. (Kollega, a szünetben) – Szabó B. (Lévai, 72.), Vólent. Vezetőedző: Vágó Attila Gólszerző: Pintér N. (1–0) a 15., Fekete Á. (2–0) a 49., Hadházi (3–0) a 67., Vólent (3–1) a 80., Zsiga (4–1) a 88. percben
Feczkó Tamás: – "Büszke vagyok a játékosokra. Régen nyertünk bajnokit, de ezúttal nagyon jól, és végre eredményesen futballoztunk, s szépen búcsúzhattunk lelkes szurkolóinktól." Vágó Attila: – "Nem ezt vártam a mérkőzéstől, mert két nehéz helyzetben lévő csapat találkozott egymással, ám a hazaiak megérdemelten nyertek."
(fotó: balmazfoci.hu)
(BT)

Szigetszentmiklóson a Petőfi utca 20-szám alatt.

Speciális igényeiről telefon kérhet információt a 0620-342-53-92-es számon.

borbelypeterne64@freemail.hu

Várjuk szeretettel!

ÁLOMFÜRDŐSZOBA ÁLOMÁRON!

Csempék és padlólapok már 1500 Ft-tól,

Laminált padló már 2990 Ft-tól,

Zuhanytálca már 5000 Ft-tól.

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179