Bravúros győzelem!
LAKIHEGY RÁDIÓ - HELYBEN VAGYUNK
Labdarúgás
2015-09-20 09:15

Korán vezetést szerzett az SzTK, az 5. percben Kollega bal oldali szöglete után a jobbról érkező Puskás 8 méterről a kapu jobb oldalába fejelte a labdát (1–0). Vezetésük után magabiztosan futballoztak a miklósiak, de a 13. és a 14. percben is figyelni kellett, hiszen mindkétszer Vári Barnabás veszélyeztette a hazaiak kapuját. A 18. percben is a miklósi kapu előtt volt a labda, de a bal oldali beadás után Koszta mellé fejelt. Négy perccel később már az SzTK került helyzetbe: Illés emelt középre a bal oldalról, de az érkező Vólent 12 méterről fölé lőtt. Lendületben maradt a Kisvárda, ezt bizonyította a 31. percben Fodor bal oldali szabadrúgása is, amely után senki nem ért hozzá a labdához középen, így lett igazán veszélyes, de Sánta menteni tudott. A 35. percben aztán Eszlátyi ugorhatott ki középen és még épp annyira érte el a labdát, hogy el tudta pöckölni Sánta mellett (1–1). A kapott gól fel is rázta az SzTK-át: a 40. percben nagyszerű akció futott végig a bal oldalon, amelynek végén Kollega lőtt mellé. A félidő utolsó percében aztán ritkán látható nagy góllal ismét vezetést szereztek a hazaiak. A középről kipattanó labda Szepessy Róbert elé került, a középpályás pedig nem sokat szórakozott, nagy erővel, 25 méterről, a bal felső sarokba vágta a labdát (2–1).
A szünetben egyik edző sem cserél, de az első pillanattól kezdve magához ragadta az irányítást a vendégcsapat. Az 55. percben nagy helyzet maradt ki, amikor Fodor emelt középre a bal oldalról, a berobbanó Vári öt méterről mellé fejelt. Ezt követően a csapatok „csak” harcoltak a pályán, helyzet nem alakult ki. Fegyelmezetten védekeztek a hazaiak, hiába volt többet a labda az ellenfélnél, lehetősége sem akadt a Kisvárdának. A 92. percben Eszlátyi szabadrúgásból még veszélyeztetett, de Sánta ezúttal is magabiztos volt, így a sérültekkel és eltiltottakkal teli hazaiak bezsebelték a három bajnoki pontot.
SZTK-ERIMA–KISVÁRDA MASTER GOOD 2–1 (2–1) Szigetszentmiklós, 400 néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Takács Gábor, Hofbauer Roland) SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta – Puskás G., Póti, Bora, Illés Gy. – Gulyás M., Szepessy (Domokos, 87.) – Balázs R., Hevesi-Tóth (Vágó, 84.), Kollega – Vólent (Szabó B., 72.). Megbízott vezetőedző: Szamosi Tamás KISVÁRDA: Ivancsics – Kardos (Lázár Zs., 67.), Ízing, Graszl K., Fodor A. – Csilus T., Kornutjak – Cseri (Rajczi, 73.), Vári, Eszlátyi, Koszta (Kulcsár K., 59.). Vezetőedző: Soós Imre Gólszerző: Puskás G. (1–0) a 5., Eszlátyi (1–1) a 35., Szepessy (2–1) a 45. percben
“Kitűnő ellenfelet sikerült legyőznünk – mondta Szamosi Tamás, az SzTK-Erima megbízott edzője. – Azt kaptuk, amire készültünk, az a játék kellett, amit elterveztünk a héten. Stabilan védekeztünk végig, így hiába volt többet a labda az ellenfélnél, így is meg tudtuk valósítani, amit elterveztünk. Fontos győzelmet arattunk.”
“A korán kapott gól megfogta a csapatot – mondta Soós Imre, a Kisvárda vezetőedzője. – Aztán, amikor magunkhoz tértünk többet birtokoltuk a labdát, a hazai együttesnek nem volt nagy helyzete. Felálltunk a sokkból, egyenlítettünk, de egy hiba után újabb gólt kaptunk. A második félidőben kissé öregurasan futballoztunk, igazából nem is volt helyzetünk, így a hazai csapat megérdemelte a győzelmet.”
Forrás: sztkfutball.hu(BT)

ÁLOMFÜRDŐSZOBA ÁLOMÁRON!

Csempék és padlólapok már 1500 Ft-tól,

Laminált padló már 2990 Ft-tól,

Zuhanytálca már 5000 Ft-tól.

Térségünkben számtalan kedvező ajánlattal várja a lakosságot a PR-TELECOM.

Cím: 2315 Szigethalom, Mű út 3.

PR-TELECOM. Tévé, internet, telefon.

Társaságunkat az Xtaxit azért hoztuk létre, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élőknek, illetve a térségben üzemelő vállalkozásoknak nyújtsunk segítséget egy megbízható, korrekt és színvonalas taxi szolgáltatással. Az Xtaxi csapatával kényelmesen, biztonságosan és pontosan érheti el Ön is az úticélját.

Vegye igénybe szolgáltatásunkat és tapasztalja meg Ön is, hogy nálunk az utasok igényei és elégedettsége a legfontosabb!