Lakihegy Rádió - Hírek: Egymillió forint értékű arannyal tűnt el egy kiskunfélegyházi ékszerész
Lakihegy Rádió
 
 
 
Hallgasson minket online!
Egymillió forint értékű arannyal tűnt el egy kiskunfélegyházi ékszerész
Egymillió forint értékű arannyal tűnt el egy kiskunfélegyházi ékszerész
Sikkasztással gyanúsítják azt az ékszerészt, aki feldolgozásra átvett arany ékszerekkel együtt tűnt el Kiskunfélegyházáról - tudatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. Mihályné Bornemisza Eleonóra elmondta: a károsult bejelentése nyomán indult nyomozás az ügyben sikkasztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. Az ékszerész ugyanis egy kecskeméti férfitől még 2007 októberében vett át feldolgozásra 150 gramm tömegű, különféle 14 karátos arany ékszereket Kiskunfélegyházán levő műhelyben. Az 1,2 millió forint értékű áruval viszont azóta sem tudott elszámolni - mondta az őrnagy, aki hozzátette: az ékszerész jelenleg nem elérhető, ismeretlen helyen tartózkodik.





Ma 2010. szeptember 10. péntek,
Nikolett, Hunor napja van.
Holnap Teodóra napja lesz.

Hangos archívum

Időjárás
Pénteken sokfelé kell számítani esőre, záporra, helyenként zivatarra. Elsősorban a délnyugati és középső országrészben várható jelentős mennyiségű csapadék. Késő délután, éjszaka megerősödik az északi szél. Zivatarok környezetében viharos széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet pénteken 16, 21 fok között alakul.
napkelte: 06:17 napnyugta: 19:02

Közlekedés
Baleset miatt torlódásra kell készülni Szigetszentmiklóson, a Csepeli úton, valamint az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, a gyáli csomópont után, egy személyautó a szalagkorlátnak ütközött. A helyszínelés idején a 20-as km-él csak a külső sáv járható. A térség további szakaszain jól lehet közlekedni, fennakadásokról nincs információnk.

Szigetszentmiklós város hivatalos honlapja
Zenetár
Zenetár
Hirdetés
Dalok
Infovonal: 20/95-95-107; Hirdetésfelvétel: 24/54-2310
Szavazás
Ön melyik napszakban hallgatja leginkább a Lakihegy Rádiót?

Reggel (6.00-10.00)

Napközben (10.00-15.00)

Délután (15.00-19.00)

Este (19.00 után)

Hétvégén (szombat, vasárnap)

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztrált?
Regisztráció

Elfelejtette jelszavát?
Új jelszó kérése
Partnereink










Hirdetés