Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: HoneyBeast - Így játszom
Naptár ikon
2021. április 17. szombat Rudolf napja van.
Tervezzük együtt városunkat
Elválasztó
Hírek » Szigetszentmiklós » Tervezzük együtt városunkat
Elválasztó

A lakosság is kinyilváníthatja véleményét.

Szigetszentmiklós Város Településfejlesztési Koncepciója és Integrált Településfejlesztési Stratégiája hosszútávra készülő tervezést jelent, amely nem csak a lakosoknak, hanem az önkormányzati vezetőknek is irányt mutat a város fejlesztésével kapcsolatban. Meg kell határozni a jövőképet, a célokat és a fő fejlesztési irányvonalat. Ennek a társadalmi, gazdasági adottságokra alapozó dokumentumnak elkészítésébe szeretnék bevonni Szigetszentmiklós lakóit is. A következő időszakban igyekeznek minél több lakos véleményét megismerni, viszont a járványhelyzet miatt a személyes érintkezések elkerülésének érdekében, a tervezési folyamatot online fórumok formájában valósítják meg. A tervezzunkegyutt.szszm.hu oldalon megtalálják az online előadások meghívóit, valamint a kérdőíveket is.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

Térjen be hozzánk és kóstolja meg rabul ejtő ízeinket!
Kimagasló hús minőséggel! Taksony Fő út 30; a focipályával szemben! Telefonszámunk: 06 24 663-006
Könnyű parkolási lehetőséggel…

Kíváló előadásokkal vája Önöket minden hónapban a tököli Művelődési Központban.

Művelődési Központ Tököl, tel: 06 24 510 905

Mi értéket, örömöt és mindig jó estét kínálunk !

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink