Most szól MOST SZÓL A RÁDIÓBAN: Laniia - Stars
Naptár ikon
2020. szeptember 21. hétfő Máté napja van.
Két Istentisztelet vasárnaponként
Elválasztó
Hírek » Szigetszentmiklós » Két Istentisztelet vasárnaponként
Elválasztó

Előbb az idősek. 

Maszk viselését kéri a szigetszentmiklósi Újvárosi Református Egyházközség az Istentiszteleteken. Emellett az egyházközség vezetői, az előírásokat figyelembe véve úgy döntöttek, hogy vasárnaponként két Istentiszteletet tartanak, így elérhető, hogy egy-egy alkalmon biztonságosabban vehessenek részt a hívek. Reggel kilencre az ötvenöt év felettieket és családjaikat várják, fél tizenegytől pedig a fiatalabbak számára tartanak Istentiszteletet. Az egyházközség közleménye szerint ez nem előírás, hanem ajánlás. A maszkviselésen kívül kérik a résztvevőket, hogy a templomban is tartsák meg a kellő távolságot egymástól a családok. A kilenc órai alkalmat az egyházközség a youtube csatornáján közvetíti.

 

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
HIRDETÉSEK
Ahogy a rádióban is hallhatta

Tudtad, hogy a Honda kis-és kerti gépéire 20 évig biztosítja az alkatrészellátást?
Az még semmi! A HONDA prémium szolgáltatást nyújt minden vásárláskor és beüzemelve, munkára készen adja át gépeit! Válassza a minőséget! Válasszon Honda gépet!
 

Tököl; Mester utca 94.

Telefonszám:0630-917-97-17

A ráckevei Aqua Land termál és élményfürdő, valamint szabadtéri strand és csúszdapark szolgáltatásai kikapcsolódásra invitálják a család minden tagját.

További információkért látogasson el honlapunkra, vagy kövessen közösségi oldalunkon.

Kiemelt online csatornák
Kövessen és hallgasson minket minden nap
Lakihegy Rádió az Instagramon
Lakihegy Rádió a Facebookon
Legújabb videók a Youtubon
Partnereink