Ma 2018. június. 23. szombat van, Zoltán napja.

Két érem

2018, február 24 - 16:18

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva és az 57 kilós Karakas Hedvig ezüstérmet nyert a cselgáncs világkupa-sorozat düsseldorfi Grand Slam-versenyén. A háromnapos németországi viadalon 65 ország 444 dzsúdósa lép tatamira, magyar részről szombaton Csoknyai László (81 kg), vasárnap pedig Cirjenics Miklós (100) lesz érdekelt.

A magyar férfi kosárlabda-válogatott öt ponttal, 80-75-re kikapott Litvániában pénteken a világbajnoki selejtezősorozat harmadik fordulójában. A csoport másik meccsén: Lengyelország-Koszovó 90-62.

Az FTC 4-2-re nyert a MAC Budapest otthonában a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban. A másik mérkőzésen DVTK Jegesmedvék-Fehérvári Titánok 7-1. Az állás: 2-0 a DVTK javára.

A Cegléd magabiztosan, 25-19-re győzte le a vendég Orosházát a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Nehezen, 19-17-re nyert a házigazda Kisvárda az Alba Fehérvár ellen a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

A Kaposvár 3-0-ra legyőzte a vendég Vasas csapatát a női röplabda Extraliga pénteki játéknapján. A címvédő Békéscsaba pedig Jászberényben győzött 3-0-ra.

kép: jochapress.hu