MOST ADÁSBAN: Itt élünk- ismétlés Lakihegy Rádió
Elválasztó
Hírek » Sport » Győzött a Diósgyőr
Elválasztó

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

A címvédő és listavezető DVTK Jegesmedvék csapata 5-2-re győzött a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként a jégkorong MOL Liga egyetlen szerdai mérkőzésén.
A Miskolc bravúros, 7-7-es döntetlent ért el a vendég Ferencváros csapata ellen a férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján. A további eredmények: Kaposvár-Eger 8-12, UVSE-Tatabánya 15-9, Honvéd-BVSC 7-9.
A Vasas három nagyon sima játszmában, 3-0-ra múlta felül fővárosi riválisát, az MTK-Budapestet a női röplabda NB I szerdai mérkőzésén.
A harmadik helyen álló Érd könnyedén, 22-29-re győzött a Dunaújváros vendégeként a női kézilabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.
Márton Anita nyerte szerdán a női súlylökést a düsseldorfi nemzetközi fedettpályás atlétikai versenyen. Az olimpiai bronzérmes magyar versenyző már a második sorozatban az élre állt, majd a negyedikben lökte legmesszebbre, 18,17 méterre a súlygolyót.
A listavezető Alba Fehérvár hazai pályán a papíformának megfelelően 101-75-re legyőzte a MAFC együttesét a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A további eredmények: Jászberény-Kaposvár 90-94, Atomerőmu-Sopron 72-78, Kecskemét-Szeged 82-61, PVSK-Körmend 94-75.
kép: nemzetisport.hu