2024. április 20. szombat Konrád, Tivadar napja van.
Döntős a Szolnok
Hírek » Sport » Döntős a Szolnok

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

A Fehérvár hazai pályán 36-29-re verte a sereghajtó Kispestet, az Érd pedig idegenben a Mosonmagyaróvár csapatát győzte le 22-25-re a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.
A Szolnoki Olaj hosszabbításos mérkőzésen 92-87-re kikapott a Charleroi vendégeként a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája 14., utolsó fordulójában, így vereséggel búcsúzott a sorozattól.
A Szolnok megismételte egy héttel ezelőtti bravúrját, nagy meglepetésre ismét nyert, ezúttal 1-3-ra a címvédő Kaposvár ellen, így kettős győzelemmel jutott a férfi röplabda Magyar Kupa döntőjébe. A somogyiak húsz éve először nem lesznek ott a kupafináléban. A Pénzügyőr pedig három játszmában, 3-0-ra legyőzte a Kecskemét csapatát a párharc szerdai első mérkőzésén.
A Győr 13 ponttal, 66-53-ra kikapott a Fenerbahce vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga tizedik fordulójában. A Sopront pedig 80-59-re verte a Bourges.
A DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest csapata jutott be a jégkorong Magyar Kupa szombati fináléjába. Az elődöntőben a DVTK a Dunaújváros Acélbikákat hosszabbításban 1-0-ra győzte le. A másik szerdai mérkőzésen a MAC sokkal könnyebben, 5-1-re nyert a Debrecen ellen.
kép: sport365.hu

ÁLOMFÜRDŐSZOBA ÁLOMÁRON!

Csempék és padlólapok már 1500 Ft-tól,

Laminált padló már 2990 Ft-tól,

Zuhanytálca már 5000 Ft-tól.

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179