Elválasztó
Hírek » Sport » Búcsú
Elválasztó

A Lakihegy Rádió sporthírei röviden.

Búcsúznia kellett a magyar labdarúgó-válogatottnak is a franciaországi Európa-bajnokságtól. A belga csapat már a 10. percben megszerezte a vezetést, az első félidő Király Gábor bravúrjainak köszönhetően maradt 1-0. A második játékrész első negyedórájában a magyarok magukra találtak, többször is veszélyeztették a belgák kapuját. De az ellenfél három perc alatt rúgott két gólt, majd a 91. percben beállította a 4-0-ás végeredményt. Korábban Németország sima 3-0-s győzelmet aratott Szlovákia fölött, így már a legjobb nyolc között van. A vasárnap délutáni meccsen pedig a házigazda franciák rúgták magukat tovább, miután 2-1-re nyertek Írország ellen Lyonban.Kolumbia bronzérmes a Copa Americán. A magyar idő szerint vasárnap hajnalban játszott találkozón Carlos Bacca első félidőben szerzett góljával 1-0-ra győzte le a latin-amerikai ország válogatottja a házigazda amerikai csapatot. A kontinenstorna döntőjét hétfőn játsszák, Argentína csap össze Chilével.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!
Ahogy a rádióban is hallhatta

Nem kell Olaszországig menned a hamisítatlan itáliai ízekért!

Kóstold meg Te is az ételeiket, házhozszállítással vagy elvitellel!

facebook.com/MisiKemencéjePizza

Professzionális fogászati ellátás már 25 éve!

Implantátum, fogpótlás, esztétikai fogászati ellátások, fogszabályozás.

Megtalál minket Szigethalmon, a Mű út és a Homok utca sarkán, a Sarokvilla épületében.

Sárosi Optika Szigetszentmiklóson, a Losonczi utca 1-ben, és Ráckevén, a Kossuth Lajos utca 11. szám alatt. Telefonszám: 06/24 467-179